Миколаївський юридичний коледж НУ «ОЮА»

опубліковано 17 трав. 2016 р., 23:38 Назар Саюк   [ оновлено 17 трав. 2016 р., 23:39 ]

28 квітня 2016 року студентами  Миколаївського юридичного коледжу та Миколаївського  інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» був проведений благодійний ярмарок. Захід було проведено на підтримку важкохворої доньки  подружжя випускників Миколаївського інституту права НУ «ОЮА» (родини Ляховець).

Студенти запрошували та продавали власноруч приготовлену смачну випічку. Жваво проходила торгівля, адже кожен хотів долучитися до важливої справи.   Участь у ярмарку взяли не лише студенти та викладачі коледжу. На запрошення організаторів акції радо відгукнулися  жителі мікрорайону, серед яких було чимало молоді.

Зазначений захід відвідали представники преси. Завдяки цьому про благодійний ярмарок було обізнане широке коло громадськості м. Миколаєва.

У рамках благодійної акції була проведена профорієнтаційна робота.

Викладачі та студенти коледжу надали майбутнім абітурієнтам та відвідувачам акції повну та цікаву інформацію про напрями підготовки, які пропонує наш навчальний заклад, порядок вступу та переваги, які отримують студенти МЮК НУ «ОЮА». Цікавою для присутніх стала інформація про культурне життя коледжу та розмаїття напрямів, якими можна займатися  у вільний від навчання час. Всі бажаючі були запрошені на День Відкритих дверей. Під час благодійного ярмарку було розповсюджено рекламну інформацію.

По закінченню акції всі зібрані кошти було передано батькам хворої дівчинки.

По завершенню благодійного ярмарку у запрошених гостей залишилося приємне враження про захід,  про це свідчать отримані організаторами запитання, побажання та зацікавленість нашим навчальним закладом.

Студенти та викладачі висловили побажання про проведення подібних заходів у майбутньому.


Comments