Миколаївський юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія»

опубліковано 15 квіт. 2016 р., 05:37 Назар Саюк   [ оновлено 15 квіт. 2016 р., 05:39 ]

Системна, комплексна профорієнтаційна робота викладачів Миколаївського юридичного коледжу НУ «ОЮА» має на меті поширення інформації про наш навчальний заклад та залучення якомога більшої кількості абітурієнтів.

4 квітня 2016 року представники МЮК НУ «ОЮА»: члени студентського самоврядування та учасники творчого центру культури «Феміда» під керівництвом викладача Дудукіної А.О. побували  у мальовничому Очаківському районі Миколаївської області, де взяли участь у профорієнтаційному заході-марафоні «Очима студентів». У рамках заходу було відвідано Дмитрівську, Куцурубску, Парутинську, Козирську та Чорноморську ЗОШ I–III ст. Присутніх ознайомили з напрямами підготовки, які пропонує коледж, умовами вступу, можливостями працевлаштування по закінченню навчання, перевагами компактного розташування учбового закладу та гуртожитку, студентським життям.

Випускники шкіл – майбутні абітурієнти отримали буклети  про наш заклад та були запрошені на День відкритих дверей.

Зустріч запам’яталася обом сторонам як взаємовигідна співпраця, яка залишила пособі лише приємні враження та позитивні емоції.