Інформаційний вісник Чернівецького юридичноко інституту та Чернівецького юридичного коледжу

опубліковано 23 черв. 2016 р., 23:57 Іван Осташко   [ оновлено 23 черв. 2016 р., 23:58 ]

Турнір з міні-футболу

4 червня 2016р. відбувся турнір з міні-футболу між студентами ЧЮК НУ «ОЮА», присвячений Міжнародному дню безневинних дітей-жертв агресії .Наші  юристи показали достатній рівень у володінні м'ячем.  Кожна команда прагнула здобути перемогу, тому матчі були захоплюючими.

C:\Users\USER\Desktop\IMG_4619.JPG

Найбільш напружений момент був тоді, коли м'яч швидко починає "перебігати" від подачі до подачі, а за мить він вже опиняється у воротах. Ці емоції неможливо описати, тому що одні вболівальники з нетерпінням чекали, щоб викрикнути "ГОЛ!", а інші молилися на золоті руки воротаря і помилку нападника.Саме така атмосфера панувала на футбольному матчі. За підсумками гри заслужену перемогу виборола збірна команда коледжу .Переможців та призерів турніру нагороджено пам’ятними кубками.


 


Звітна конференція студентської ради


Вищим органом студентського самоврядування у Чернівецькому юридичному коледжі НУ «ОЮА» є Конференція студентської ради, функціонування якої затверджено у Положенні про Конференцію студентської ради.

Голова студради Кирик Ю.О. звітувала перед керівництвом про заходи, які було заплановано та виконано протягом 2015-2016 н.р., а також голова студентської ради розповіла про перспективні плани на 2016-2017н.р


Екскурсії для студентів Чернівецького юридичного коледжу НУ «ОЮА»

Студенти 1 курсу коледжу мають змогу опанувати предмети загальноосвітніх дисциплін у різних формах і методах. Так, викладаючи біологію викладач вищої категорії Олару О.В. активно практикує різноманітні екскурсії:

  • в Ботанічний сад ЧНУ ім.Ю.Федьковича;

  • у Краєзнавчий музей Буковини;

  • у ПАТ ( патологоанатомічне) відділення Чернівецької обласної лікарні №1.

Кожна з екскурсій прикріплена до відповідної теми і має навчальну та виховну мету. Вивчаючи розділ біології «Основи селекції і біотехнології», а саме тему: «Особливості селекції тварин» виникла ідея не тільки теоретично опрацювати матеріал, а й практично продемонструвати студентам основні методи селекції, які застосовують на тваринних фермах для виведення нових порід . Тому 1 червня 2016 року була організована екскурсія на кінну ферму «Буковинська Троя» . Викладачу вдалося поєднати освоєння нової теми із приємним дозвіллям. Студентам надана можливість познайомитися з улюбленцями ферми, серед них були і чемпіони України з кінного бігу. Студенти відвідали зоопарк із страусами, фазанами, морськими свинками, віслюками та ін. тваринами. Понад 60 студентів мали змогу побачити багато нового. Вони із задоволенням годували тварин, їздили верхи, милувалися краєвидами.

C:\Users\USER\Desktop\троя\20160531_124547.jpg C:\Users\USER\Desktop\троя\20160531_130646.jpg F:\Новая папка\20160531-0022.jpeg
Comments