11 грудня 2015 року Миколаївським осередком Ліги студентів АПУ на базі Миколаївського інституту права НУ "ОЮА" було проведено інтелектуальну гру для студентів-правників - "Що? Де? Коли?"

опубліковано 16 груд. 2015 р., 07:57 Іван Осташко   [ оновлено 5 бер. 2016 р., 05:25 ]
11 грудня 2015 року Миколаївським осередком Ліги студентів АПУ на базі Миколаївського інституту права НУ "ОЮА" було проведено інтелектуальну гру для студентів-правників - "Що? Де? Коли?" на тематику прав людини. Гра була присвячена Міжнародному дню прав людини та Всеукраїнському тижню права в Україні. 
Ініціатором проведення гри та її модератором став Владислав Головко - студент 4 курсу МІП НУ "ОЮА", у складі організаційного комітету - студентки 4 курсу Жегунова Аліна та Перебийніс Світлана. 
Учасники зіграли 2 раунди гри по 8 питань з перевою на каву. На заході панувала дружня атмосфера.
За результатами гри перемогу отримала команда Коледжу ім. В. О. Сухомлинського (капітан команди - Левкович Ігор). Друге місце між собою розподілили команда Миколаївського інституту права НУ "ОЮА" та команда ЧДУ ім. Петра Могили. Учасники отримали сертифікати, а також фірмені блокноти Миколаївського осередку для капітанів всіх команд, і також для всієї команди-переможців. 
Дякуємо всім учасникам гри та до зустрічі на наступних заходах у стінах Миколаївського інституту права!

C:\Documents and Settings\Администратор\Мои документы\Downloads\abk4Xk064zM.jpgC:\Documents and Settings\Администратор\Мои документы\Downloads\qzBWAL2X4SE.jpgC:\Documents and Settings\Администратор\Мои документы\Downloads\xqOsJWwD9h8.jpg


C:\Documents and Settings\Администратор\Мои документы\Downloads\crngQyzSb5E.jpgC:\Documents and Settings\Администратор\Мои документы\Downloads\SdCnvTYo9I0.jpg
Comments