Інше‎ > ‎

ЧаПи (часто задавані питання)

Чим Національний університет «Одеська юридична академія» відрізняється від інших?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 07:03 Владислав Ус

Чим Національний університет «Одеська юридична академія» відрізняється від інших?

Національний університет «Одеська юридична академія» - провідний спеціалізований вищий навчальний заклад і лідер юридичної освіти в України.

Наш університет має багату історію і добрі академічні традиції.

Навчання в НУ «ОЮА» - це не тільки професійні знання і диплом міжнародного зразка, але й можливість всебічного особистісного розвитку студентів. У нашому університеті створено Центр культури, де талановиті студенти можуть творчо розвиватися. Великі можливості розвитку і у юних спортсменів - два стадіони, спортивні та тренажерні зали - у нас створені всі умови, щоб студенти могли підтримувати себе в прекрасній формі і готуватися до змагань. У нашому університеті функціонує Центр тестування на поліграфі, в якому сертифіковані поліграфологи навчають майбутніх слідчих особливостям роботи з «детектором брехні».

Національний університет «Одеська юридична академія» - це добрі традиції минулого, стабільність сьогодення і впевненість у майбутньому!


Як до нас доїхати?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 07:02 Владислав Ус


Як до нас доїхати?
Із залізничного вокзалу:
® маршрутне таксі: № 127,175, 210;
® тролейбус: № 10, 11; в трамвай: № 18.
Із центрального автовокзалу:
з маршрутне таксі: № 208

Як з нами можна зв’язатися?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 07:01 Владислав Ус


Як з нами можна зв’язатися?

в Вул. Академічна (Піонерська), 2 ® Телефон приймальної комісії: (048) 719-88-00, о Сайт університету: vstup.onua.edu.ua.

Чи потрібно завіряти документи?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 07:00 Владислав Ус

Чи потрібно завіряти документи?

Усі копії документів безкоштовно засвідчуються за оригіналами приймальною комісією під час подачі документів. Копії документів без пред’явлення оригіналів не завіряються.


Яка кількість бюджетних місць?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 06:59 Владислав Ус

Яка кількість бюджетних місць?

Обсяг прийому за державним замовленням (кількість бюджетних місць) доводиться нашому університету, як і будь-якому іншому ВНЗ України, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Однак ця подія відбувається, як правило, або напередодні початку прийому документів, або вже під час прийому документів. Вказана інформація (додаток до наказу МОНмолодь спорту) розміщується на дошці оголошень приймальної комісії та в інформаційній системі "Конкурс".


Коли День відкритих дверей в НУ «ОЮА»?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 06:59 Владислав Ус

Коли День відкритих дверей в НУ «ОЮА»?

Національний університет "Одеська юридична академія" запрошує випускників загальноосвітніх закладів та їх батьків, випускників вищих навчальних закладів відвідати День відкритих дверей Університету, що відбувається двічі на рік.

День відкритих дверей - це кращий спосіб дізнатися про умови вступу і навчання в Національному університеті "Одеська юридична академія", про його досягнення та перспективи розвитку.


Чи може хтось замість вступника подати документи до НУ «ОЮА»?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 06:58 Владислав Ус

Чи може хтось замість вступника подати документи до НУ «ОЮА»?
Документів подаються до приймальної комісії особисто вступником.

Чи забезпечують факультети НУ «ОЮА» вступників гуртожитками?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 06:57 Владислав Ус

Чи забезпечують факультети НУ «ОЮА» вступників гуртожитками?

® На даний момент у розпорядженні університету 7 комфортабельних студентських гуртожитків, вдало розташованих на території міста Одеси: 1 гуртожиток № «Феміда» (вул. Піонерська, 8), гуртожиток №2 «Юрист» (вул. Тополева, 8), Гуртожиток № 3 «Мирний» (вул. Фонтанська дорога, 71), № 4 гуртожиток «Екіпаж» (вул. Успенська 28/30), гуртожиток № 5«Лекс»(вул. Льва Толстого, 24), гуртожиток № 6 (вул. Ген. Петрова, 18 ), гуртожиток

№ 9 (вул. Піонерська, 30). Усі гуртожитки знаходяться переважно в центральній частині міста, зі зручним транспортним сполученням, завдяки чому студенти витрачають мінімум часу на дорогу до навчальних корпусів.


Які предмети зовнішнього незалежного оцінювання треба здавати для вступу в НУ «ОЮА»?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 06:56 Владислав Ус

Які предмети зовнішнього незалежного оцінювання треба здавати для вступу в НУ «ОЮА»?

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Університету, зараховуються бали сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (результати вступних іспитів, творчих конкурсів):

  • з трьох предметів для здобуття ступеня бакалавра - не нижче 100 балів з конкурсних предметів. Перший конкурсний предмет - українська мова та література, другий - історія України (при вступі за спеціальностями 052 «Політологія», 054 «Соціологія», 081 - «Право»). Третій предмет визначається на вибір вступника з переліку, запропонованого Університетом: математика, іноземна мова або біологія за спеціальностями «Політолоія», «Соціологія», «Психологія».

Другий предмет при вступі за спеціальністю 061 «Журналістика» визначається на вибір вступника з переліку, запропонованого Університетом: історія України, іноземна мова.

Третій предмет замінюється творчим конкурсом при вступі на навчання за спеціальністю 061 «Журналістика»;


Який прохідний бал до НУ "ОЮА" у поточному році?

опубліковано 13 лют. 2017 р., 06:48 Владислав Ус

Прохідний бал – це сума балів, набраних вступником під час складання усіх вступних випробувань чи результатів ЗНО, яка надає приймальній комісії право зарахувати його на конкурсній основі на навчання до вищого навчального закладу за напрямом підготовки (спеціальністю) на місця, що залишилися після цільового та позаконкурсного прийому, прийому за результатами співбесіди та інш.
Прохідний бал визначається приймальною комісією вищого навчального закладу після складання усіх вступних випробувань чи надання сертифікатів ЗНО усіма вступниками на напрям підготовки (спеціальність) на підставі рейтингу сум балів, набраних вступниками, які одержали позитивні оцінки на вступних випробуваннях.

Таким чином, приймальна комісія до закінчення прийому документів та проведення конкурсу (тобто складання рейтингового списку) надати інформацію про прохідний бал до НУ "ОЮА" у поточному році – не в змозі.

1-10 of 13