Факультет заочного та вечірнього навчання

Список зарахованих на 1 курс факультету заочного та вечірнього навчання за державним замовленням

1.     Белоус Н.А.

2.     Добря В.В.

3.     Козоріз І.М.

4.     Колесниченко С.Л.

5.     Круподеря К.О.

6.     Мітяков М.О.

7.     Онопрієнко В.О.

8.     Петрова А.Д.

9.     Плакош Є.Г.

10. Полякова М.П.

11. Тернавська Я.С.

12. Фрідман А.І.

13. Ярова А.О.


 

Список рекомендованих до зарахування на 1 курс факультету заочного та вечірнього навчання за кошти фізичних та юридичних осіб:

1.       Білець Лілія Миколаївна

2.       Білоус Михайло Володимирович

3.       Богачова Тетяна Олексіївна

4.       Будика Марія Василівна

5.       Гарасимів Владислав Михайлович

6.       Гримак Андрій Андрійович

7.       Гулордава Ірина Рубенівна

8.       Давиденко Євгенія Вадимівна

9.       Данилюк Олександр Олександрович

10.   Даценко Марія Сергіївна

11.   Дзивульський Віктор Вікторович

12.   Дичківська Анна Тарасівна

13.   Жечева Валерія Олександрівна

14.   Завадська Єлизавета Олександрівна

15.   Запорожан Кирило Анатолійович

16.   Іванова Анастасія Олександрівна

17.   Ільіна Єлизавета Едуардівна

18.   Климченко Ольга Віталіївна

19.   Клімов Олександр Володимирович

20.   Коляда Валерія Олександрівна

21.   Кравченко Юлія Олександрівна

22.   Левчук Марина Сергіївна

23.   Лежньова Ірина Олександрівна

24.   Люшняк Марта Миколаївна

25.   Марченко Катерина Юріївна

26.   Милославська Юлія Миколаївна

27.   Мороз Марія Геннадіївна

28.   Муленко Яна Віталіївна

29.   Мурадов Мурад Ельшан огли

30.   Муц Матвій Дем`янович

31.   Нагабась Вікторія Сергіївна

32.   Назарець Діана Богданівна

33.   Онуфрієнко Ірина Олегівна

34.   Пасечнік Максим Костянтинович

35.   Ревурко Анастасія Петрівна

36.   Різниченко Ольга Сергіївна

37.   Саріон Христина Анатоліївна

38.   Сегеда Марина Олександрівна

39.   Теличко Ірина Олегівна

40.   Тиханов Артем Олександрович

41.   Ткачук Валерія Валеріївна

42.   Тузлуков Антон Петрович

43.   Турчак Ігор Олегович

44.   Харламенко Володимир Володимирович

45.   Чайка Анастасія Андріївна

 


 

Список зарахованих на 1 курс факультету заочного та вечірнього навчання за кошти фізичних та юридичних осіб:

1.     Арнаутова А.С.

2.     Кулинич І.С.

3.     Панченко О.О.

Comments