Вступ на декілька факультетів в 2014 році

Увага!
Відповідно до п. 5.2 Правил прийому при вступі на навчання за ОКР молодшого спеціаліста, а також бакалавра вступник може подати заяву (заяви) в паперовій або в електронній формі не більше ніж до 5 ВНЗ України та не більше ніж на 3 напрями підготовки (на 3 спеціальності) у кожному з них.
При цьому відповідно до п. 5.3 в заяві окрім іншого має бути вказано факультет.Таким чином, вступник при вступі на навчання в Національний університет “Одеська юридична академія” за ОКР молодшого спеціаліста, а також бакалавра вступник може подати заяву в межах одного напряму підготовки лише на один факультет (інститут) в межах однієї спеціалізації. Подача вступником заяви до будь-якого базового факультету університету за напрямом 6.030401 Правознавство, унеможливлює подачу ним іншої заяви до будь-якого відокремленого структурного підрозділу за тим же напрямом.

Якщо Вами подано більше однієї заяви, Вам необхідно визначитися з факультетом (спеціалізацією), що здійснює підготовку за напрямом 6.030401 Правознавство, який є для Вас пріоритетним і на якому Ви бажаєте залишити свою заяву про вступ, про що повідомити приймальну комісію листом на ел.адресу vstup@onua.edu.ua.

Щодо інших заяв (якщо вони Вами ще не скасовані) необхідно подати заяву приймальній комісії про відмову від участі у конкурсі за вказаними заявами та про повернення документів. Вказані повідомлення (заяви) просимо направляти на ел.адресу vstup@onua.edu.ua чи надавати приймальній комісії до 31.07.2014 р.).

• Просимо поінформувати приймальну комісію про перереєстрацію (vstup@onua.edu.ua, бажана тема повідомлення: "Перереєстрація заяви "Ваше прізвище, ім'я, по батькові"). Якщо Ви раніше вже скасували заяву, також просимо поінформувати.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вступник може подати в нашому університеті заявку:

ЕЛЕКТРОННИЙ ВСТУП