Магістратура за спеціальністю 081 – Право

базові підрозділи (м. Одеса)

структурні підрозділи поза м. Одеси
  • денна, заочна форми навчання
    • Київський інститут інтелектуальної власності та права
    • Київський інститут
    • Миколаївський інститут права
    • Івано-Франківський юридичний інститут
    • Чернівецький юридичний інститут
    • Криворізький факультет
    • Нікопольський факультет
    • Черкаський факультет
Конкурсні предмети:
Строк прийому документів у 2017 році:
– з 12 липня до 24 липня

Документи, що подаються приймальній комісії:
  • копію документа, що посвідчує особу;

• копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;

• копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);

• чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

• У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних.

Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

Копії документів, що засвідчують спеціальні умови особи на участь у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти, подаються вступником особисто при подачі документів у паперовій формі у визначені терміни. Не подані своєчасно документи, що засвідчують спеціальні умови особи на участь у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти, унеможливлюють реалізацію таких спеціальних умов.

Вступник подає сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016-2017 році.

Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.