Повідомлення про затримання заяви через перевищення кількості факультетів

Шановний вступнику!

Ви отримали повідомлення про те, що Ваша заява затримана, у зв'язку з тим, що Вами подано до нашого університету заяви більш ніж на один факультет денної форми навчання, що здійснює підготовку за напрямом 6.030401 "Правознавство".


Відповідно до п. 5.2 Правил прийому при вступі на навчання за ОКР молодшого спеціаліста, а також бакалавра вступник може подати заяву (заяви) в паперовій або в електронній формі не більше ніж до 5 ВНЗ України та не більше ніж на 3 напрями підготовки (на 3 спеціальності) у кожному з них. Таким чином, вступник при вступі на навчання в Національний університет “Одеська юридична академія” за ОКР молодшого спеціаліста, а також бакалавра вступник може подати заяву в межах одного напряму підготовки лише на один факультет (інститут) в межах однієї спеціалізації. Подача вступником заяви до будь-якого базового факультету університету за напрямом 6.030401 Правознавство, унеможливлює подачу ним іншої заяви до будь-якого відокремленого структурного підрозділу за тим же напрямом (http://goo.gl/TJhD2o).


Вам необхідно визначитися з факультетом (спеціалізацією), що здійснює підготовку за напрямом 6.030401 Правознавство, який є для Вас пріоритетним і на якому Ви бажаєте залишити свою заяву про вступ, про що повідомити приймальну комісію листом на ел.адресу vstup@onua.edu.ua.

Щодо інших заяв (якщо вони Вами ще не скасовані) необхідно подати заяву приймальній комісії про відмову від участі у конкурсі за вказаними заявами та про повернення документів. Вказані повідомлення (заяви) просимо направляти на ел.адресу vstup@onua.edu.ua чи надавати приймальній комісії до 31.07.2014 р.).

У випадку відсутності від Вас відповіді або не виконання вказаних рекомендацій приймальної комісії, приймальна комісія нашого університету буде змушена прийняти  01 серпня 2014 року рішення про відмову від допуску до участі Вас у конкурсі.


Просимо повідомити приймальну комісію про отримання цього повідомлення та отримати інші необхідні консультації.


З повагою,

Відповідальний секретар приймальної комісії                М.І. Пашковський

Comments