Запрошуємо до навчання за освітніми програмами «Журналістика» та  «Реклама і зв’язки з громадськістю» на факультеті журналістики Національного університету «Одеська юридична академія»!

Опубліковано Владислав Ус на

Факультет журналістики – це той факультет, де чекають допитливих людей, згуртованих ідеями достовірної інформації, свободи і справедливості, таких, що говорять мовою фактів та аналітики, креативу й вибухових ідей!

 Журналісти завжди попереду, вони вміють якісно виконувати свої завдання й інформувати світ про поточні події, знаходячись як у найгарячіших точках, так і в офісах видань, теле- чи радіоканалів.

Професії рекламіста чи піарника не залежать від моди – попит на висококласних фахівців у цій сфері був усталеним і буде постійним. Після навчання за нашою освітньою програмою можна стати  рекламістом, піарником, бренд-менеджером, акаунт-менеджером, медіабайєром, іміджмейкером, фахівцем у SMM.  

Навчаючись на нашому факультеті, ви отримаєте знання та soft skill у галузі комунікації, створенні та просуванні інформаційного продукту, взаємодії з різними видами аудиторії. Ці навички дозволять вам відповідати вимогам стейколдерів та володіти професіями, що мають попит на ринку праці та найвищі зарплати в країні.

І це тільки мала частина з безмежного простору кар‘єрного розвитку! 

Приєднуйтеся до нас!

Telegram: https://t.me/+f5NEWchkpnVmMzUy
inst: https://www.instagram.com/fjnuoua/
FB:  https://www.facebook.com/groups/612086083199996

Тел: 068 129 85 42

Категорії: Новини