Консультаційний центр НУ «ОЮА» вже почав свою роботу!

Опубліковано Владислав Ус на

Вже зовсім скоро в нашій країні стартує вступна кампанія в закладах вищої освіти.

Здавалося б, з впровадженням електронної подачі документів сама процедура вступу була значно спрощена і замість багатогодинного (а іноді і багатоденного) стояння в чергах перед дверима приймальних комісій, зараз досить витратити якихось півгодини, щоб подати документи для вступу. Однак на ділі виявилося все не так просто.

Саме тому з ініціативи президента Національного університету «Одеська юридична академія», академіка Сергія Васильовича Ківалова на базі університету відкрився Консультаційний центр допомоги абітурієнтам зі створення електронних кабінетів, реєстрації і подачі документів. Надають консультації висококваліфіковані співробітники університету, які пройшли спеціальну підготовку.

 Фахівці Центру надають всю необхідну інформацію щодо термінів подачі документів, прав і обов’язків вступника, всіх передбачених пільг, і головне, надають всю необхідну допомогу в реєстрації електронних кабінетів і подачі документів для вступу.

Консультаційний центр допомоги абітурієнтам Національного університету «Одеська юридична академія» вже почав свою роботу, він знаходиться в приміщенні приймальної комісії за адресою вул. Академічна, 2, 1 поверх. Працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, звертайтесь за номером (048) 719-88-00.

Категорії: Новини