Освітній центр “Крим-Україна” | Приймальна комісія НУ "ОЮА"

Контактна інформація:

Керівник освітнього центру «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» – член Приймальної комісії Національного університету «Одеська юридична академія»:

Буга Алла Юріївна

Тел: (048) 719-88-00

Мобільний:(093) 415-89-60

Освітні Центри «Донбас-Україна», «Крим-Україна» працюватимуть з 09 червня до 23 жовтня 2022 року (дати можуть змінюватись через карантинні обмеження).

Вступники і з Криму, і з Донбасу можуть вступати до Національного університету «Одеська юридична академія» без складання ЗНО, без паспорта, документа про повну загальну середню освіту (свідоцтва або атестата). Вступники із АР Крим та тимчасово непідконтрольних Уряду України територій Донецької, Луганської областей та території вздовж лінії розмежування беруть участь у конкурсі в межах квоти №2, доступної у Закладі вищої освіти.

Корисні посилання:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.03.2021 № 271 «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0505-21#Text )

Інформація Міністерства освіти і науки України для вступників з Донбасу та Криму https://mon.gov.ua/ua/tag/zhitelyam-donbasu-ta-krimu 

«Доступна Освіта» https://dostupnaosvita.com.ua/ 

Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»:

Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=tUTfI_IzbOY&fbclid=IwAR3SH60LBRLrlvINjs4ZEb24RyQtE9PuSbMoJ9ALrDy97ogSQAd6hi3JmoE 

Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»

Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!

https://m.youtube.com/watch?v=RqjSIHmrEJg 

Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»

З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.

Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Y7R5U0R4VLs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1C_uAT23SHjDheZxKvssgU17A5pWI-TeTtsjvzh1EBwFUrG4SF_sBZXC4